tercih ettiğiniz sigara markası – gsü sözlük
fiyat/performans olarak ideal olan West gri tüketiyorum. On bir lira elli kuruşa çok güzel bir Camel white çakmasıdır kendileri.
(bkz:çakma Rolex ama birebir hiç anlaşılmaz)
kadim dostum ile durmaksızın uzun mavi tekel 2000 tüketiyoruz. fakir parliament'i ararken parliament'ten daha iyi bir tat bulduk, çok da mesuduz. f/p adlı şeyin kitabını yazar bu sigara.
durdurulamaz bir artış gösteren sigara fiyatlarından sonra tekel firmasının yaptığı indirimlerle felsefesi ile öz kaynaklara dönüp mavi uzun 2000'in müptelası olduk. İçtikçe egenin tütünleri memleket havası ile harmanlanıyor. uzun bir süre favorimiz olmaya devam edecektir.
Aylığım yeni bağlandığı haftalarda muratti rosso, ay ortasında karelias lacivert ay sonuna doğru ada tütün.
Camel black veya winston dark blue.

Sigarayı bırakmadan önce son bi paket sigara içeyim diyosam camel brown
Son zamanlarda Marlboro blue touchtan başka şey ağza sürülmez. Sigaralar garip paketlerine döndüğünden beri tadı,kalitesi bitti. Ayakta kalan blue touch var.
winston slender blue.. nedeni yok.. 15,5 tl olduğu için alıyoruz işte.. bebeğim chesterfield clickten sonra asfalt yalasam da olur sigara diye. hoşçakal yandan açılan turkuaz fırtınam.. gittin ama unutulmadın..

Gerçek sigara sarı filtrelidir. marlboro babaya selam çakalım (Red) ama tercihen kullandığım camel box. Box'ın kültlüğü de tartışılmaz.