survivor – gsü sözlük
bir avuç insanın dominik cumhuriyetinin ıssız adasında şampiyon olabilmek adına yarıştığı ama sonuçta her zaman acunun kazandığı televizyon programı.
Kurgu olduğu bilinir. Bu tarz programlar aparılmıştır ülkemizde. Ama genel olarak program hakkında bişey demek gerekirse izleyicisi olmak ucuzluk göstergesidir.
Galatasaray üniversitesi'nin elit öğrencileri fularlarını boyunlarına dolayıp sanat ve edebiyat dünyası üzerine hasbihal ettiklerinden dolayı gsü'den talep görmeyecek programdır.

ben mi? Ben ise gsü'nün elitleri arasında yer almıyorum. Bir gsü öğrencis olarak Ucuzluğumla yüzleşiyorum. Kurguysa kurgu, siktir edin, severek izlediğiniz diziler ve filmler de çoğunlukla kurgu. İzlemek istemiyorsanız da geçin gidin, boş yapmayın, izleyene de karışmayın.
bu arada ikinci bir tanım: hakkında izlemeyenlerin izleyenlerden daha çok konuştuğu tv8 programıdır.

izlemeyenlerin de izleyenler kadar sosyal mecralarda yapılan paylaşımlar nedeni ile izlemiş kadar olduğu bir yarışma. acun ılıcalının oyun parkı demek daha doğru olur
hiç izlemeden twitter sayesinde her konuya hakim olabiliyorum. bitse de bir kurtulsak. dümdüz boş adam işi.
bir televizyon programı için bile fazla boştur. Tamamen televizyonda verildiği için izleniyor işte, yerindr herhangi başka bir program olsa o izlenecekti işte
covid-19 kaynaklı karantina döneminde hayatımda ilk defa izlediğim televizyon programı. O da kendi evimde değil beni misafir eden arkadaşımın evinde. hiçbir şeyin yeni bölümü çıkmıyormuş mecbur izliyorlarmış. acun ılıcalı'nın toplumun nabzına göre nasıl şerbet verebildiğinin en güzel göstergelerinden biri.