yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

9 + 15 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
gsusozlukcom gsusozluk
 • prof. dr. İlber Ortaylı

  /
  2
  Hukuk öğrencilerinin sevmediği, zat-ı sahanelerinin ise hiçbir GSÜ lüyü sevmediği, Türkiye'nin hayran olduğu ayaklı ansiklopedi hocamızdır. Arada sahilde görürsünüz ön kantinde takılır. Bu öğrenciler çok cahil ve saygısız gibi serzenisleri olur sürekli. Bilgili, çok bilgili, aşırı bilgili hocamız.
  pamuk gibi adamdır, bizim memlekete geldiğinde bir arkadaşım kendisiyle uzun bir süre geçirdi. onun anlattıkları ve arkadaşımın çektiği videolardaki güleryüzüne nazaran söylüyorum.
  çoğu kitabını okuduğum, konuşmasını dinlediğim, saygı duyduğum insandır. ayrıca kendisinden daha büyük egosu vardır ve bunu normal karşılayabilirim. insanı ezme ve anında yok etme potansiyeli çok yüksektir. göz göze gelmeyin.
  Birkaç sene önce dersleri protesto edilmişti sanırım.oldukça cinsiyetçi bir insandır.ben anlatmayayım kendisi ile yakın çalışanlar gelsin anlatsın kadınlar hakkında neler söylediğini.
  mef üniversitesindekilere gsu domainli emailinden mail attırmak gibi fantastik şeyler de yapan para sevici.
  gsu sozluk putu. hakkinda olumsuz bir elestiride bulunmaniz yasak. fanlari moderasyona hemen “hakaret var uhuhu” diye zirlamaya basliyor, belirli bir kimseye veya gruba hakaret olmamasina ragmen.
  gerçekten hukuk fakültesi öğrencileri tarafından pek sevilmeyen, ama benim hukuk fakültesi öğrencisi olarak çok sevdiğim hocadır. kimseye eyvallahı yoktur, lafını esirgemez. Ayrıca her derste çikolata şeker leblebi nevinden bir şeyler dağıtıyordu, o açıdan da cömerttir kendisi
  profesor olmasina ragmen tarih uzerine akademik anlamda doktora tezi haric hicbir calismasi olmayan kisi. sabahtan aksama kadar kanaldan kanala atlayip kiraathane muhabbeti cevirir. televizyon figurudur ve onun hosuna giden sey de budur.


  Bir tarihciye fangirling yapilmasi cok hastalikli bir durum zaten her seyden once.