pes vs fifa – gsü sözlük
son 5 yıldır açık ara sağ taraftaki oyunun teraziyi bozduğunu söyleyebilirim.hala pes 2013 oynayanların kripto fetöcü oldukları düşüncesindeyim
1 nolu edit:kripto fetöcüler mesaj kutumu "pes 2013 bylock oyun motoruyla yazılmadı;biz winning elevencıyız." ile doldurdular
Fifa son yıllarda arayı çok açmıştır. Pes atılım yapsaydı arayı kapatma şansı son 2 senede yüksekti,19-20 oyunları fifanın yüz karası çünkü fakat piyasada tek durumunda şu an.
Ikisini de oynadığım halde fifadaki oyuncu hareketlerinden iğrendiğimden dolayı pes diyorum
Ama bunca yıl yenilik getirmeyen pesin ta amk. Bari become a legend i düzeltin.
Günümüzde artık Herkesin fifa demesine rağmen Playstation cafelerde pes oynayanları görmek üzücü. Şutu yuvarlakla çeken babayiğitlere selam olsun.
fifa 18, fifa 19 ve fifa 20 gibi birbirinden farksız 3 oyun çıkarmasına rağmen bu futbol piyasasının tekeli fifadır, menajerlik oyunları konusunda football manager'a saygı duruşundan sonra tabii ki.
lisans mevzularından tut oynanışa kadar her konuda çok daha iyidir fifa. pes serilerinde stoperinizle L1+üçgen fulleyip topu kanadınıza açtığınızda hangi kanat futbolcunuz topu kontrol edip kaleciyle karşı karşıya kalmıyor ki? aşırı gerizekalı bir mekanik işte.
soruya bak, fifa tabii ki.

pes 6 oynayip adriano’yla santra yapip orta sahadan gol atiyorsaniz ona bir sey demem ama.
Bu endüstrinin son 6 yıldır galibi Fifa. Eğer ki fut oynuyorsanız bağlandıkça bağlanıyorsunuz, yenildikçe kanser olup kadro değiştiriyorsunuz, sürekli bir şeyler bozuk çıkıyor serverlarda yok plaseler yok yakın köşeye sert şutlar, hepsi fixlerle çözülüyor bir başka sorun çıkana kadar temiz oynuyorsunuz sonra bir başka sorun çıkıyor. Fut için atak oyuncularında özellikle zayıf ayağı 5 olan ve pace'i iyi olan oyuncular( dribbling ve özellikle balance vs önemli) oyuncular meta oyuncu kabul ediliyor(ben yedder, dembele neymar, messi atal traore vs vs. 6 numara için tanım kanté, 8 için başlangıç de jong. Defanslar için atak oyuncularını durduracak önemli kıstas pace. Fransız defanslar iyi( lenglet varane mendy ayrıca militao. Kafa topları etkisiz olduğu için uzun defans şart değil. Yavaş defans öldürür:!