öğrenci işleri – gsü sözlük
her üniversitede olduğu gibi öğrenciler tarafından işlerini çözmekle değil daha da zorlaştırmakla suçlanan yer. bu tartışılır, tartışılmayacak olansa Hakan abinin okulun en tatlı keli olmasıdır.
Bir form vermek icin girdigimiz anda kucuk kapiyi gosterip "yalniz buraya girmek yasak" diye bagiran memur olmasa keske. Girmedik ki zaten abi neyin telasi bu ne yapiyorsunuz aq o kucuk kapinin arkasinda??
hakan abi çok tatlıdır ve iyi niyetlidir aynı zamanda bildiğim kadarıyl öğrenci işleri başkanıdır ancak onun bu tatlılığı nedense geri kalana yansımamıştır. hele ki genç bir hanımefendi düzenli olarak herkese tersler şekilde davranmaktadır. neden sinirli olduğunu çözersek bence bir rahatlama gelecek oraya da
ben geldiğim sene bu merkez öğrenci işlerinde hamile bir kadın vardı tam bir terör. sadece öğrencileri değil oradaki çalışanları da bezdirmişti. neyse ki sonra hakan bey'le tanıştım ve tüm işlerimle ilgilendi. şimdi hatırladım hatta gelmeden önce de telefonda sorular sorduğumda hep hakan bey'e soruyorlar ya da ona aktarıyorlardı. hakan bey iyi ki var.