melike çatalkaya – gsü sözlük
okulumuzun en iyi ve acayip şeker hazırlık hocasıdır bana göre. caa'da karşılaşırsanız mutlaka kendisiyle parler yapın ya da takıldığınız bir şeyi sorun derim. bir cümleyi bile uzun uzun açıklamaya çalışır. hazırlıkta zorlanan öğrencilere harika tavsiyeler ve öneriler sunar. ayrıca kendisi de müthiş anlayışı ve pozitif bir insandır. hazırlıkta onun sınıfında olanlar çok şanslı, kıymetini bilin :)
Delf b2 parler sınavımın hocasıydı. SAYESİNDE SINAVA AŞIRI rahat girip hiç bilmediğim bi konu üzerine konuşmama rağmen 22.5/25 aldım. Sayesinde delf geçiş notum da tavan yapmıştır. En büyük hayranınızız melike hocam <33

Eye linersiz görülmemiştir Ayrica öğrencilerinden daha çok çalışan her öğrencisiyle müthiş bir özveriyle ilgilenen önemli degerlerimizdendir candır baldır
ogrencileri en kucuk seyi bile daha iyi ogrenebilsin diye elinden gelen her seyi yapan hazirlik hocasidir. cok iyi bir ogretmendir. bunun yaninda ogrencileriyle kurdugu bireysel iliskileri de cok hostur. mesela bir gun hic beklemedigim bir anda tek bir cumlesiyle kendimle ilgili onemli bir seyi anlamami saglamisti. belki o farkinda bile degildir ama benim icin cok onemli sozlerdi. neyse yani kisacasi eger hazirliktaysaniz ve melike hocaya denk geldiyseniz, hayat bir tik daha guzel oluyor.
Okula ilk adımı attığımda tanıştığım hoca. Sürekli tebessüm eder, sana merhaba demeden geçmez. Bal küpüdür, gozlerinin içi güler. Ne güzel bir okula geldim dersiniz sayesinde. Öğrencilerini zorlar, fazla ödev verir, motive eder. Melike hoca canımız..
okuldaki açık ara en iyi hazırlık hocasıdır. bireysel eğitime en cok onem veren hocadır kimi ögrenciye senin bolummunde fransızca işine yaramayacak basitten alalım 50 alıp geç mantıgını işler ( kimilerıne gore iyi kimilerine gore kotu fakat diger hocalar bunu bile yapmayacak kadar acımazsızdır ) fransızcanın otesinde dil nasıl ogrenilir mantıgını ogrencılerıne ilik ilik aşılar. online derste bile eyeliner ceker. 100 kişiye sorun 100ü de hakkında olumlu seyler söyleyecektir. hazırlıkta onun sınıfına dusenler.. okulun özel ve kutsal ogrencılerıdır.