komisyonculuk – gsü sözlük
Çekilmez bi adam oldum yine. Uykusuz aksi naleeeeet.biri de çıkıp demiyor ki bu ne! Yok ben üretici ve tüketici arasındaki vazgeçilemez köprüyüm , yok ben aradığını bulamayanların aradığını bulmalarını sağlayan arasalar bile bulamayacağı kişiyim, yok ben mideyi anüse bağlayan bağırsak kadar gerekliyim falan fıstık filan fıstık. Kılçıksızlık mesken olmuş , ha bir de bu yakıştırmayı beğenmeyip kendine arabulucu , parakendeci ! , bağlantıcı, bağlayıcı, sağlayıcı, besleyici , dokundurucu diyenler türedi. Dikkatli olmak lazım . Her yerdeler. Özellikle ortaköye yuva kurmuşlar diye duydum.
Dünyanın en rahat ve en zeki para kazanma yöntemidir. Ne alıcıyım ne satıcıyım mantığı üzerine kuruludur. Alıcıya satıcıyım denir, satıcıya alıcıyım denir. Bazı Banderas tipler hoşlanmasa da bu kolay para kazanma durumundan bence ekonominin aktüel dinamiklerinden biri komisyoncudur.
aLICIYA SATICILIK SATILICIYA ALICIKLARINDAN BİRİNİN İNKARININ SORGULANMASI TARAFTARLIĞI OLAN İNSAN İŞ SİSTEMİ. İNSANLIK İŞ SİSTEMİ SUALİ DOĞRU ORANTILIDIR. İPEK YOLU TOPRAKLARINDA MECAZEN TOPRAKTAN GELİR. EN KALİTELİLERİNDEN BİRİNE ÖRNEK EŞ ANLAMLISI SAYILABİLECEK "SİMSAR" KADIKÖY ESNAFIDIR VE ÜRÜNLERİ TEST EDEREK ALARAK SATAR VE TAM PUANLA İYİ BİR KOMİSYONCU OLDUĞU DÜŞÜNÜLÜR.