yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

13 + 4 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
gsusozlukcom gsusozluk
 • Kitap önerisi

  Karantina dönemini geçirirken çok çok olumlu olacağını düşündüğüm kitap tavsiyeleridir. Buraları yeşillendirirseniz mutlu edersiniz.
  Puslu Kıtalar Atlası. Şahsi görüşüm Türk edebiyatının en iyi romanı olduğu yönünde. İhsan Oktay anar dünyasına açılan kapıdır. Kaçırmamanızı tavsiye ederim.
  Koku - patrick suskind


  bir yazar olduğunuzu düşünün ve bir roman yazarken görme duyunuzu kullanarak romanda tasvir edeceğiniz her metayı şekli cismi yapıyı göz önüne sermek olacaktır


  bu roman tarihte bir ilk olarak görme duyunuza değil koku repertuarınıza hitap eder ve içinde insan psikolojisine dair en iyi tespitleri ve aşkın en iyi tariflerinden birini bulursunuz


  okuyan varsa yorumunu merak ediyorum yazabilirsiniz
  jonathan strange ve bay norrell


  iki büyücüyü konu alan harika bir roman. anlatımı da bir o kadar etkileyici. bir de içinde böyle küçük küçük bir sürü yan hikaye ve dipnot var, bu durum da kurguyu çok zengin kılıyor diye düşünüyorum.  “İngiltere'ye iki büyücü gelecek...”


  “İlki benden korkacak, ikincisi beni görme özlemiyle yanacak, İlkini hırsızlar ve katiller yönetecek, ikincisi kendi yıkımında suç ortağı olacak,İlki kalbini karanlık bir ormanda karlar altına gömecek ama yine de sızladığını hissedecek,İkincisi en değerli varlığını düşmanının elinde görecek..."

  "İlki hayatını yalnız geçirecek, kendi kendisinin gardiyanı olacak, İkincisi ıssız yollarda yürüyecek, başında fırtına, yüksek bir tepede karanlık bir kule arayacak..."