gsü’nün aşırı overrated bir üniversite olması – gsü sözlük
Herkes bu okula harika bir dil eğimi,muhteşem bir genel kültür,fransa imkanları ve mezun olunca ceo olacağı hayalleriyle gelir ama daha ilk yılın sonunda bile bunların asla bu okul tarafından verilemeyeceği anlaşılır...Çat pat konuşabildiğiniz fransızCanız,eğer kendiniz öğrenmediyseniz ondan daha kötü bir ingilizce,fransa da allahın unuttuğu göt kadar şehirlerde erasmus imkanı,hazırlık sonrası fransada mülteci hayatı ve size akademik olarak hiçbir şey verilmemiş,ezber yapılarak geçilmiş bir eğitim (en azından işletme için böyle diğer bölümleri bilmiyorum ama çok farklı olduğunu sanmıyorum)...bunları elinize alıp hayatınıza devam edersiniz..Henüz mezun olmadığım için ceo olup olamayacağımızı görecez bakalım :)

okurken lanet edilen, bittikten sonra ise her saniyesi özlenen bir okuldur. overrated olduğunu düşünen aşırı dikey bir geçişle Sabahattin Zaim Üniversitesine atlayabilir.

sisteminin taş devrinden kalması ve bürokrasinin çok ağır işlemesi dışında hiç bir problemi olmayan GSÜ hakkkındaki mesnetsiz iddiadır.
katılmadığım bir söylemdir. Yukarıda da gördüğünüz gibi bazı okulları tutturamadığı için kuduran bazı insanların düşüncesidir. Okula silah zoruyla girmediyseniz sizin seçiminiz olan bir yere bok atmak bir yerde rüzgara karşı tükürmektir. Zorla öğrenci de tutulmuyor gitmek isteyen herkesin yolu açık olsun, giderken sözlükten hesabınızı silmeyi unutmayın.

Bu arada bana bok atan arkadaşlar gsü dünyada kaçıncı sırada ve hocaları neden kalifiye değil bana açıklar mı?ilkine okul küçük diyeceklere selamlar şimdiden ama bu durum yüksek lisans başvurusunda pek umrunda olmayacak diğer okulların
Saçma bir ilişki her okulun avantaj ve dezavantajları var bizim okulun dezavantajlarıda Boun kazanamamış öğrencilerin ilk 2 sene boyunca yanınızda ağlaması. Sayısalcılar için ise zorunlu derslerin fazlalığı ve iş hayatında kullanma ihtimalimiz düşük olan dil.
Onun dışında herkesin kendine göre dezavantajları vardır.