gsü yangını hakkında ortaya atılan uber komplo teorileri – gsü sözlük
akp ile ilişiği olduğu iddia edilen hocanın odasındaki plastik kettle'dan, yangından 1 hafta öncesi türkiye-amerika-fransa üçlüsü arasında yaşanan gerginliğe karşılık fransız ajanı gsü öğrencilerinin sebep olduğu iddia edilmiş sonu gelmek bilmeyen hikayeler serisi.
(bkz:mumdan çıkmış yangın)
Arapların orayı alıp otel yapmak istemesi ama uluslararası anlaşma yüzünden ellerini sürememeleri, sonrasında da kundağa başvurdukları teorisi.
Evet yine araplar
İzmir suikasti davası ve Şeyh said kıyamından beri ortaya atılmış binlerce komplo teorisinden biridir. Bunca yıldır ortaya atılan komplo teorilerinden dolayı gerçeklik algısını kaybetmiş olan milletimizin birçok ferdi uygun bir anlatımla buna da inanmış ve inanacaktır.
Okulun ana binası Qatar shaykh temim palace ismiyle otel yapıldıktan sonra üniversite riva'ya taşınacaktır. Riva'yı satın alan jimnastik kulübü yönetimi okulun ismini Beşiktaş üniversitesi yapacak ve türkiye'nin en şerefli üçüncü okulu haline getirecektir.
Sulukule tırnakçısı seri nazminin çemberlitaş dolaylarında köksal ve zeki abinin alttan gömme kot sıfır bilardo 101 karması mekanında attığı iddia ya göre kaytan bıyıklı dali karikatürü tipli amcaoğlu vasıtası ile ülkü ocaklarının surdibi çay ocağı yanı şubesinden fransız nefreti ile başlatılan bi operasyonun ürünüdür
o esnada binada alem yapan akademisyenlerin yangina neden oldugu hikayesinin de aralarinda bulundugu muhtelif rivayetler.