yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

4 + 14 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
gsusozlukcom gsusozluk
 • gsü sözlük discord kanalı

  merhaba sözlük!

  öncelikle hepinize sözlüğ(ünüze) sahip çıktığınız, değerli girdiler ile katkıda bulunduğunuz için sonsuz teşekkürler! bu sözlük hiç şüphesiz ki bizden sonra gelecek nesiller için bir miras değeri taşıyacak, aday öğrenciler için kılavuz görevi görecektir.


  hatırlayanlar bilir; internet yasaklarının pik yaptığı dönemlerde gsü sözlük dahil tüm sözlük platformları oldukça etkili birer araç haline gelmişti. günümüze gelindiğinde ise içerik üreticiliğinin maddi kazanç getirisi olan bir meslek haline dönüşmesiyle beraber ekşi sözlük gibi devasa platformların bile içerik kalitesinin gün geçtikçe gerilediği hepimizce malumdur. nitelikli içerik üretmek için internette zaman harcamak ne yazık ki "enayilik" olarak değerlendiriliyor. tüketim toplumuna dönüşümde dayatılan bu zihniyetin sonucu olarak internet kullanıcıları basit içerikler üreten fakat delicesine tüketen kullanıcılara dönüşmüş durumda.


  teams vb. platformlar üzerinden derslerin devam ettiği ve uzunca bir süre ayrı kaldığımız pandemi döneminde sözlük aracılığıyla hatırı sayılır bir etkileşim yakaladık. mobil uygulama üzerinden anlık mesajlaşma kanalı oluşturmayı denedik fakat app store'un çıkardığı zorluklar nedeniyle oldukça geride kaldık. bunun neticesinde gsü içi etkileşimi artırmak adına bir discord kanalı oluşturmaya karar verdik. herkesi içine alan bu kanal üzerinden tüm gsü'nün anlık etkileşimini sağlamayı hedefliyoruz. sen de kanala katılabilir, okul gruplarında paylaşarak kanalı çığ gibi büyütebilirsin!


  şimdi kanala katıl