gsü hangi podcastleri dinliyor – gsü sözlük
Ben podcast delisi bi insan olarak bolca tüketiyorum. sevdiklerimin konularını ve spotify linklerini paylaşıyorum.
podcast için spotify premium olmanıza gerek yok bebiştaylar ve bölümler itunes, soundcloud vb de yükleniyor.
1- Zamanaltı : mert günhan, pelin baynazoğlu ve yiğitcan erdoğan imzalı bir kurgusal podcast serisi. zaman makinesi icat eden mert, istemeden bir dizi olaya karışır. bir süre sonra yalnız olmadığını fark eder yeni maceralara atılırlar. 3. sezon 8 mayısta. open.spotify.com
2- o tarz mı? : Can bonomo, can temiz ve bengi apak'ın türlü türlü muhabbet çevirdiği türkiye'nin ilk ve tek tavsiye programıdır. 3.sezon kayıtlarının bazıları youtube geekyapar kanalındadır, kendi kanallarında birkaç tane görüntülü bölüm de mevcut. 5 senedir devam etmektedir. okuldaki canım şeflerime selam olsun! open.spotify.com

3- Kalt'ın podcasti, e zaten bilen bilmeyene anlatsın. open.spotify.com
bunlar dışında,
RPG ve komedinin harman olduğu ve otm ailesinin ürünü olan Podcastia,
türlü türlü haberlerin gerçekliğinin sorgulandığı balon haber ajansı,
profesyonellerden mutfak ve ilgili konular hakkında bilgi şöleni olan mutfaktan sesler
daha çok var da size gelmez. otobüste, metrobüste yol arkadaşı podcastleri karantinada da sevin bağrınıza basın <3
O tarz mı ekibinin yaptığı podcastia maceraları da güzeldir. Rpg severler için dinlenebilir d&d 5 sistemini kullanmaktadırlar. Ayrıca previously on podcastia diye başlayan giriş sekansları hayli komiktir.

Sporseverler için socratrsin podcastlerine bakılmasında fayda vardır.

Teknoloji içinse hakkı alkan ve mesut çevik'in podcastleri takip edilebilir.
yeni keşfim: les échos gazetesinin yayımladığı la story . iktisat ağırlıklı bir içeriğe sahip. bölüm uzunlukları genelde 20-25 dakika.
bbc radio 4 tarafından yayınlanan word of mouth şu aralar iyice sardıklarım arasında. özellikle herkes için etimoloji meraklısı biri iseniz sizi de içine çekecektir.
Peter Adamson - history of philosophy without any gaps. özellikle felsefe okuyan veya felsefeye ilgi duyanlar için şaşılacak derecede kapsamlı bir kaynak. Felsefenin en başından her şeyi kapsayarak ilerliyor peter Adamson. Kendisi bir islam felsefecisi. Doğal olarak henüz Renaissance zamanlarında. Ama antik felsfe ve islam felsefesi için çok çok iyi bir giriş yolu bu podcastler.