galatasaray üniversitesi mezunlar derneği – gsü sözlük
galatasaray üniversitesi mezunlar derneği. son iki senedir daha çok aktif olmuştur. çeşitli etkinlikler yaparak mezunları bir araya getirmeyi bir oranda başarmıştır. şu karantina günlerinde de akademisyenlerle, mezunlarla vs. çok iyi instagram canlı yayınları yapmaktadır. bunların yanı sıra öğrencilere de burs vermektedir.

not: mezun kartlarının rengi çok kötü, lütfen değiştirin.
canlı yayınlarından çok zevk aldığım mezunlar derneği.
bence çok iyi gidiyorlar. mezun olsam da aralarına katılsam artık...
bence başarılı bir yönetim ekibine sahip dernektir. pandemi öncesi birçok buluşma organize ediliyordu, katılımcı sayısı da hiç fena değildi. mezun da olsan kültürün bir parçası olarak kalmak iyi hissettiriyor, network geliştirme imkanı da sağlıyor. pandemi sebebiyle organizasyonların çoğu iptal edilse de, instagramdan canlı yayınlar ile mezunlar neredeyse her akşam sohbet etme fırsatı buluyor.. yalnız instagram üzerinden mutlaka takip edin, neredeyse tüm etkinlik ve buluşmaları bu kanalla takip edebilirsiniz.. maille ya da başka kanallar üzerinden takip etmeye çalışırsanız güncel kalamayabilirsiniz
son zamanlarda atarlı giderli başkanına rağmen son derece başarılı işler yapan dernektir. zannediyorum kadın başkan var diye kimse sesini çıkarmıyor. yoksa yapılan işlere yazık olacaktır.
Koronavirüs sürecinde İnstagram üzerinden yaptığı canlı yayınları oldukça başarılı olan dernek.
bundan sonra da kendilerinden bu aktifliklerini korumalarını bekliyorum.
BİR SÜREDİR İYİ BİR EKİP VAR BELLİ Kİ, GÜZEL İŞLER YAPIYORLAR. ÖZELLİKLE SOSYAL MEDYA HESAPLARI ÇOK BAŞARILI YÖNETİLİYOR.
mezunum, hatta üye olmuşluğum da var; ancak pek bir şey yapmıyorlar. istanbul'da olduğum zamanlar okula mutlaka uğrayan, okulla alakalı her şeyi takip atmaya çalışan biriyim. ben bile ne yaptıklarını pek duymuyorsam kim duyuyor, boğaziçi mezunları mı? (*)

gerçi burada instagram yayınları pek övülmüş. ama yine de benim mezunlar derneğinden beklentim bu değildi. mesela online okey falan çevirebilirdik (şaka, ama neden olmasın)
bir mezunlar derneğinden beklenenleri yapmayıp yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi daha çok bir okul kulübü gibi yönetilen; bir dönem ödediğim aidatların boşa gittiğini düşündüğüm derneğimsi yapı.