galatasaray üniversitesi işletme kulübü – gsü sözlük
Hakkında başlık açılmamasına şaşırdığım okulun çeyreğini içinde bulunduran kulüp.ama bütün kaymağını yönetimi yer o ayrı.
kariyer odaklı etkinlikleri beni ilgilendirmese de çok defa partilerine katıldım. kendi içerisinde kavgalar döndüğüne dair birçok şey duydum. her ne kadar film seçimlerini beğenmesem de açık hava sineması olayı güzel.
İnsanın içinde kaybolabileceği, genellikle başarılı etkinliklere imza atan kulüp. Muhtemelen gsü'nün en büyük kulübüdür.
Bu kulüpte 1 tane çakma moncler montlu çocuk var. Öyle ki, montsuz hiç görmedim sıcak havada soğuk havada
Hiçbir etkinliği saatinde başlamayan kulüp. Özellikle ahs ve en ödülleri gibi etkinliklerinin girişinde bir saatten fazla bekletip uzun bir sıra oluştururlar ki çekip kulüp instagramında reklam yapabilsinler. Bu yüzden hizmet verdiği öğrencileri değil imajlarını düşündüklerine inandığım kulüp.
kulüp işlerinin ne kadar gereksiz olduğunu kanıtlayan iki isimden biri (bkz:gsumk) ayrıca bu iki kulüp arasındaki yapay rekabet baydı.
ilk aklıma gelenler aşırı samimiyetsiz bir ortam ve burnuma kokusu taa oradan gelen yapmacıklık...görünce gerçekten midem bulanıyor..
işletme kulübü deyince aklınıza ilk gelen nedir muhabbetini bilmeyenler kendilerini bu kulüpten korumak için öğrenmelidirler.