finallerin fiziki yapılmasını istemiyoruz bildirisi – gsü sözlük
(bkz:gsü bildirisi)

öğrencilerin, okulun kötü bir karara imza atmadan önce "dur gardeşim bak bunlar bunlar bunlar sorun, gel etme eyleme" deme yoludur.

imza ister, destek ister.

buyrunuz

edit: imza atanın, mesaj olarak sağa sola yayanın, instasında paylaşanın eline, yüreğine sağlık 850 imzayı aştı diyorlar
öğrencilerin finallerin okulda yapılmasının engellenmesine yönelik attıkları güzel adım. aksi takdirde yaşanabilecek sorunların "okul ortamında sınava girememe" gibi küçük bir derdin yanında çok daha vahim kaldığını gözler önüne sermektedir.
dileriz çok kişiye ulaşır. sesimizin duyulması adına imzanızı esirgemeyiniz.
Herkesin imzalaması gereken, çok güzel bir dille yazılmış bir bildiri. ANONİM EKİBİN ELİNE SAĞLIK
edit: Anonim ekip instagram sayfasından anlık bilgi paylaşıyormuş. https://www.instagram.com/gsubildirisi/
Edit2: 900 imzaya ulaşıldığı açıklanmış
750 kişilik yurtta aynı noktaya parmak basmak, 6 kişilik küçücük odada kalmak, onlarca öğrenci ile aynı yerde sınava girmek, girmek için istanbulun pisliği olan T1 ve öholardan geçmek... neresinden tutarsan tut bok gibi olay okuldaki final sınavı

edit:imla
Bir sonuç alınamayacak olan bildiridir. Galatasaray üniversitesi'nde yer alan öğretim üyelerinin geneli, sadece öğrencilerin final sınavında dökeceği ecel terlerini görüp sevinçten kudurmak için bile herkesin canını tehlikeye atıp final sınavlarını okulda yapmayı tercih edecektir. Bu okulun hocalarından bir bok olmaz. Öğrenemedik bunu.
not: 900 küsur imzanın içinde benimkisi de var. Bildiride söylenenlere kelimesi kelimesine katılıyorum.