gsusozluk.com ev arkadaşı platformu kullanım sözleşmesi – gsü sözlük

gsusozluk.com ev arkadaşı platformu kullanım sözleşmesi

Yasal Sorumluluk: Üyelerimiz, paylaştıkları içeriklerde tüm bilgilerin niteliğinden ve doğruluğundan münferiden kendileri sorumludur. Yukarıda belirtilen sınırlamaları aşan içeriğe sahip kayıtlar ve kullanıcılarına devlet veya hak sahibi üçüncü şahıslar tarafından yöneltilen tüm hukuki ve cezai yaptırımlardan gsusozluk.com sorumlu olmayıp bizzat üye sorumludur.


Üye, gsusozluk.com’a bir birey (fert veya şahıs) olduğu (tüzel kişi veya benzeri olmadığı) ve en az 18 yaşında bulunduğu hususunu beyan ve teyit eder. Kullanıcı, aynı zamanda servisleri kullanmaya ve siteye giriş yapmaya yasal olarak yetkili olduğunu ve servislerin seçiminde, servislerin kullanımında ve siteye girişinde her türlü sorumluluğu üstlendiğini, gsusozluk.com’a beyan ve tasdik eder. Bu anlaşma, kanuna aykırılık söz konusu olan durumlarda hükümsüzdür ve bu gibi hukuki durumlarda siteye giriş hakkı iptal edilir.


İşbu sözleşme ile üyeler, siteye gönderdikleri içeriklerden bizzat kendileri sorumludur.


Üye, siteye girmek ve bağlanmak için gerekli ekipman veya yardımcı servisleri edinmekten ve bunları korumaktan sorumludur. Üye, servislerin kullanımı için gerekli, modemler, bilgisayar donanımı, yazılım, uzun ya da kısa mesafe telefon servisleri, herhangi bir sınırlama olmadan, bilimum gerekli cihaz ve ekipmanı bulundurmakla yükümlüdür. Kullanıcı bu gibi ekipmanların veya yardımcı servislerin, ‘Servis’lerle uyumlu olması güvencesinden sorumludur.


Bazı hallerde devlet, kişileri ya da kuruluşları, sizin hakkınızda bilgi ifşaatına icbar edebilir. gsusozluk.com uygun gördüğü takdirde, bu gibi hallerde, sizin yetki vermenize gerek kalmadan bu duruma uyacaktır. gsusozluk.com, mevcut veya muhtemel bir hukuk davasında, gerçeğe erişmeyi kolaylaştırmak amacıyla,
o (a) eğer gerekli görürse,
o (b) böyle açıklamaların kendisinin potansiyel mükellefiyetini hafifleteceğine inanırsa veya
o (c) kendi haklarını korumak için bazı kişisel bilgilerinizi paylaşmayı uygun görüp gerçekleştirebilir.
gsusozluk.com yönetimi ilanların içeriğini üyenin ve kendi tarafının zarar görmemesi için değiştirebilir.
gsusozluk.com kvkk kapsamında üyelerin kişisel bilgilerini devlet kişileri veya kurumları dışında herhangi bir 3. şahıs veya şahıslarla paylaşmaz.

Bu üyelik sözleşmesi, zaman içinde gsusozluk.com Yönetimi tarafından güncellenebilir. Üyelerimiz, gsusozluk.com’a her giriş yaptığında güncellenmiş sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır. Duyarlılığınız için teşekkür ederiz.