yazar adı gereklidir!

göster şifre gereklidir!

şifreni mi unuttun?

yazar adı gereklidir!

e-mail gereklidir!

göster parola gereklidir!

15 + 14 =

şifrenizi mi unuttunuz? Endişelenmeyin! Aşağıdaki bölgeden şifrenizi sıfırlayabilirsiniz!

e-posta gereklidir!

girişe dön

kapat
gsusozlukcom gsusozluk
 • Boş yapan uzun saçlı adam

  /
  2
  Bu başlık nasıl olmaz dedim ve hemen açtım. O adamı tanıyorsun arka tarafta kütüphanenin yanında ya da sahilde. Anında yanında bitiveriyor. Ben onu tanımıyorum ismen ama o beni tanıyor. Tanımıyorsa dahi bir anda sohbete dahil olabiliyor ve saatlerce kitleme yapabiliyor... elini veren kolunu kaptırıyor. Parayla tez yazıyor diyorlar bi de kendi iddiası kim milyonere soru yazıyormuş. Bekleme yapma ticari devam et
  kantinde, yemekhanede ya da açık havada fark etmez yüksek sesle futbol ya da siyaset konuşan biri varsa odur. kütüphanenin en alt katındaki bilgisayar odası yaşam alanıdır. kütüphaneye girerken göz göze gelmemeniz zordur.


  Edit: mevsim fark etmeksizin hışırdayan eşofmanlardan giyer.
  ne okuduğu bilinmez bazıları 4 senedir 10. Senesi olduğunu iddia ettiğini söyler.okulun kadrolu elemanı mı acaba diye düşündürttürür ama her şeyi sizden daha iyi bilir ve bir gün sizin patronunuz olacaktır.
  P.S:Kim milyoner'e soru yazma ve Ali babacan'ın partisinde olmak gibi fantastik özellikleri vardır
  Karantinaya rağmen An itibariyle yiğit okur önündeki taşlık banklarda sigara içtiğini düşündüğüm, duyduğum kadarıyla okul kartı elinden alınan gür sesli gsü ikonu. (bkz.hı)
  o eleman hala var mı diye düşündüğüm tip, yalanları pek değişmez; akdenizde balina tutmuşluğu vardır, Porsche arabaya otostop çekip kendisi kullanmıştır, milyonere soru hazırlar.. tabii yersen. Yeni nesile tavsiye, eğer inanıyormuş gibi yaparsanız gideceğini sanmayın, katlayarak devam ediyor
  okulun bu adamdan artık vergi alması gereklidir. tuvalet kapısını da tekmeliyor. ansızın tanışırsınız ve bi bakmışsınız selamlaşma kafa eğme falan derken sizi kıskaçlarına alır ve derin sohbetlerinin şakirti olursunuz.