beaucoup de contexte gsü – gsü sözlük
Bir dedikodu sayfası için fazla ciddi, ciddi sayfa için fazla dedikoducu olan arafta kalmış bir oluşum
Üstteki entrye katılarak(hem gülerek (bkz:swh) hem de fikren) bir kelimeyi değiştirmek isterim, bokudöhconteks olarak.
Dedikodu değil de boş yapan bir sayfa için fazla ciddi, ciddi sayfa için fazla boş yapan olan arafta kalmış bir oluşum diyebileceğimiz sayfadır

Edit : imla
Curiouscat sayfasında herkesin dediğini paylaşan,okulun her bölümü arasındaki kavgaya aracılık etmiş olan sayfadır.İnstagramda ise "gsünün" kurtarıcısı rolünü üstllendi o sorun senin bu sorun benim koşuyor.
okul için herkesten fazla uğraşan, kaliteli işler yapan sayfa. kim(ler) tarafından yönetiliyorsa tebrik ediyorum. itiraf sayfası diyenlere aldırmayınız zira itiraf sayfası konseptine inanılmaz uzak bir safyadır.
sayesinde ağzını bıçak açmayan gsü tiplerinin Aslan kesildiği amacı gün gün farklılık gösteren sosyal medya hesabı.
gsü öğrencilerini temsil eden tek sayfa olmasına binaen farklı amaçlar gütmesinin, bazen dedikodu yapmasının, bazen okulda değişime öncülük etmesinin gayet doğal olduğunu düşündüğüm sayfa
Her şeye rağmen kimsenin yıllardır yapmadığını yapıp elini taşın altına sokmuştur. Böyle öğrenci hareketlerinin çoğalması dileğiyle.
Bütün takipçileriyle sohbet etmeye çalışan, boş yapıp eğlendirdiği kadar okuldaki ciddi konulara sadece değinmekle kalmayıp bunun için harekete geçmeyi amaçlamış ve bunu da başarmış bir sayfadır.
zaman zaman fazla sorumluluk, zaman zaman da gazımızı alan sevdiğim bi sayfa. sayesinde bildiklerimizi bir daha görmüş olduk. adminini tanımasam da muhabbetinden oldukça hoşnutum.