Ata Özkaya – gsü sözlük
iktisat departmanında diferansiyel denklemler,zaman serileri analizi vb. dersleri vermektedir.derslerine hatta sinavlarina bile ciddi rötarlı gelse bile okulun tartışmasız en cool hocasıdır.aksini iddia eden okulda öğretim görevliliği yapıyordur.anlattığı konuları anlamak her yiğidin harcı değildir.Ata hocanin kafasına girmek için her dersten önce konsantrasyon artırıcı ilaç alınması elzemdir.
cool halleriyle sınav gözetmeni olarak hatırladığım kişidir. tarzdır. ilk zamanlar kim olduğunu fark etmeden boş bir asistan sanmışlığım da vardır, allah'tan yanlış bir şey demedim hiç.
Букмекерская контора 1xBet является очень популярных на рынке. 1xbet рабочий прямо сейчас Большой выбор событий из мира спорта и киберспорта, множество открытых линий, самые высокие коэффициенты. Также, БК имеет широкий функционал и немногие дает возможность совершать ставки по специальным промокодам. Используя промокоды, вы можете получить реальный денежный выигрыш, не внося абсолютно никаких средств. Это реально! Узнать актуальный промокод вы можете сейчас же, однако использовать его необходимо в соответствии с правилами и инструкциями, которые приведены ниже.