arzu çelikkol – gsü sözlük
kesinlikle adına bir başlık açılmasını hak eden hazırlık hocamdır. gerek ders anlatışı, gerek aksanı, gerek anlayışıyla beraber hazırlığın en iyi hocalarından biridir. öğrencisini sürekli motive etmeye ve derste aktif tutmaya çalışır. dersleri su gibi geçer.
yalnizca hazirligin degil, genel olarak butun okulun en iyi hocalarindandir. insani cildirtacak derecede tatli, nazik ve dusunceli bir insandir, hazirligin ustunden seneler gecse bile halinizi hatirinizi sorar, zamani varsa uzun uzadiya sohbet eder.
ÖNCEKİ GİRİLEN ENTRY'LERİN HEPSİNE KATILDIĞIM GİBİ NE YAZIK Kİ BÖLÜME BAŞLAYINCA '' ULAN BİZE HİÇBİR ŞEY ÖĞRETMEMİŞLER'' DİYİP DUMUR OLUNACAK, İLK VİZELERE TANIMLAR EZBERLENEREK HİÇBİR ŞEY ANLAMADAN GİRİLMESİNE SEBEP OLACAK HOCALARDAN BİRİDİR.
PS: YASEMİN HOCAYI UNUTMAYALIM, BOŞLUĞA BOŞLUK KATAR
iyi bir eğitimci olmasının yanı sıra harika bir insandır. Ayrıca okuldaki en güzel hocalardandır. Bayılıyorum kendisine.
Galatasaray lisesi'nde 2005 yilinda dersime giren fransizca hocamdir. Ayrica bana ilk defa "siz" seklinde hitap eden hocamdir. O yasin verdigi saskinlikla "yazik 'tu' ile 'vous' arasindaki farki bilmiyor herhalde" diye dusunerek hocami kirmamak adina sorusuna "nous" diyerek cevap vermistim. Megerse ogrenciye "vous" diye hitap etmek bir nezaket kuraliymis, cok sonra ogrendim.